Hütte 53

4700 Eupen | Belgiën | Route

Tel.: +32 (0)87 59 50 00

Fax: +32 (0)87 55 57 81

info@kliemo.be


Impressum


Kliemo is een statutair privaat bedrijf geleid door eigendomsrecht en private equity.


Management | Directors

CEO | Christoph Emonts

CEO | Michael Klinkenberg

CEO | Matthias Klinkenberg


Chamber of commerce

310298890



Juridische kennisgeving


Houd er rekening mee dat de informatie op deze site technische onnauwkeurigheden of typografische fouten kan bevatten.


We behouden ons het recht voor om de informatie op deze site te wijzigen of bij te werken elk moment zonder kennisgeving.


Alle werken of werken die op onze website zijn gepubliceerd, zoals teksten, bestanden, composities en afbeeldingen zijn beschermd door copyright of modelrecht. Elke publicatie, vermenigvuldiging, verspreiding of ander gebruik van de inhoud op deze website vereist de schriftelijke goedkeuring van Kliemo.


Aansprakelijkheidsverklaring


Ondanks zorgvuldige inhoudscontrole, aanvaarden wij geen aansprakelijkheid voor de inhoud van externe links. De inhoud van de gelinkte pagina's is de exclusieve verantwoordelijkheid van hun operators.


BEDRIJFSLEIDING


Matthias Klinkenberg

+32 (0)87 59 50 00

mathieu.klinkenberg@kliemo.be


Christoph Emonts

+32 (0)87 59 69 74

christoph.emonts@kliemo.be


Michael Klinkenberg

+32 (0)87 59 69 71

michael.klinkenberg@kliemo.be



INKOOP


Nicolas Hompesch

+32 (0)87 59 50 00

nicolas.hompesch@kliemo.be



AANVRAGEN  |  SECRETERIAAT


Alexandra Bosten

+32 (0)87 59 50 02

alexandra.bosten@kliemo.be




PREPRESS


Thierry Silveryser

+32 (0)87 59 50 08

thierry.silveryser@kliemo.be




PRESS  |  AFDELINGSHOOFD


Gerd Mathie

+32 (0)87 59 69 78

gerd.mathie@kliemo.be



POSTPRESS  |  AFDELINGSHOOFD  


Hadelin Warlet

+32 (0)87 59 50 06

hadelin.warlet@kliemo.be



CASEMANAGER


Bénédicte Klinkenberg

+32 (0)87 59 50 04

benedicte.klinkenberg@kliemo.be


Jessica Born

+32 (0)87 59 50 03

jessica.born@kliemo.be


WE REALISE YOUR DREAMS,

AND LOVE TO PRINT!

Home    Spectrum    Specials    Geschiedenis    Certificatie    Contact